Śląski Hockey Love

Śląski Hockey love

Akademia Hokejowa Leszka Laszkiewicza serdecznie zaprasza na darmowe zajęcia z doskonalenia umiejętności hokejowych oraz doskonalenia jazdy na łyżwach. Hokej to dyscyplina, która wzmacnia prawidłowy rozwój koordynacji ruchowej, kondycję fizyczną, uczy systematyczności oraz daje mnóstwo zabawy. Wykorzystujemy bezpieczne mini bandy, klocki materacowe oraz asystentów łyżwiarza. Możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu ochronnego, łyżew oraz  kija.

Jesteś z naszego podregionu? (Mieszkańcy powiatów: mikołowskiego, raciborskiego, rybnickiego, wodzisławskiego oraz miast na prawach powiatu: Żory, Rybnik, Jastrzębie Zdrój)

Masz 12 lat lub mniej?

Chcesz podnieść swoje umiejętności lub spróbować swoich sił na lodzie?

TAK! Te zajęcia są dla Ciebie! W dodatku całkowicie za darmo!

Zapraszamy do wspólnej zabawy i treningu. Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy, na co dzień  pracujący w Jastrzębskim Klubie Hokejowym oraz Akademii Leszka Laszkiewicza. Warsztaty trwają od września do grudnia 2020 roku. Zajęcia dla grup zaawansowanych i początkujących na lodowisku Jastor w Jastrzębiu-Zdroju.

Dla nas liczy się  dobra zabawa i uśmiech dziecka!

Terminy zajęć będa podawane na bieżąco na profilu Facebook @laszkahawks

Środki na realizację zadania zostały przekazane przez  Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Organizatorem warsztatów jest Akademia Hokejowa Leszka Laszkiewicza.

Wyślij nam wiadomość

Lodowisko Jastor
44-335 Jastrzębie-Zdrój, Aleja Jana Pawła II 6 A

+48 880 924 951, 516 124 560

biuro@laszkahawks.pl