Śląski Piknik z hokejem na rolkach

Termin: 29.08 - 29.08
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Zarząd Akademii Hokejowej Leszka Laszkiewicza - Laszka Hawks z przyjemnością informuje o organizacji
I Śląskiego Pikniku rodzinnego z hokejem na rolkach w ramach konkursu: „KULTURA FIZYCZNA - I edycja Marszałkowski Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego. Środki na realizację zadania zostały przekazane przez  Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. https://bo.slaskie.pl

Przedstawiamy projekt, w którym pragniemy zapewnić dzieciom z naszego podregionu  rozrywkę na odpowiednim poziomie w przerwie od treningów na lodzie. Piknik zapewnia wspólne spędzenie czasu dzieci i rodziców będących mieszkańcami naszego podregionu. Dotychczas, jako Akademia Hokejowa Leszka Laszkiewicza organizowaliśmy turnieje mini hokeja na lodzie i mamy w tym zakresie duże doświadczenie. Organizacja turnieju hokeja na rolkach dla dzieci z prawdziwymi sędziami, nagrodami dla dzieci, poczęstunkiem, który będzie jednocześnie piknikiem rodzinnym z dodatkowymi atrakcjami. Będzie to wspaniała zabawa dla całych rodzin.

Projekt zakłada organizację pikniku, a w jego ramach turniej minihokeja na rolkach. Jednodniowa wspaniała zabawa, w dniu 29.08.2020 na hali Widowiskowo-Sportowej oraz terenie przy lodowisku Jastor. Piknik ma na celu integrację dzieci i rodziców z naszego podregionu. Wydarzenie ma promować hokej oraz rolki jako alternatywę dla wszechobecnej piłki nożnej oraz uzmysłowić, że są różne dyscypliny sportowe, którymi można się zainteresować. W turnieju mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci z naszego podregionu z rocznika 2010-2012 oraz 2013 i młodsi. Podregion obejmujący powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski oraz miasta na prawach powiatu: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory.

Projekt zakłada brak przynależności klubowej, dzieci łączone są losowo w drużyny na podstawie rocznika. Zapisywać można się na podstronie www.laszkahawks.pl, mailowo lub osobiście przed samym turniejem.
Wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody i są traktowani jak zwycięzcy.

Podczas pikniku zapewnimy dodatkowe atrakcję takie jak wizyta znanej osobistości, np. znany polski hokeista, pokazy jazdy na rolkach osób, które biorą udział w mistrzostwach we freestyle'u, występ grupy tanecznej, zajęcia animacyjne dla uczestników. Zamek dmuchany oraz zjeżdżalnię, aby dzieci pomiędzy meczami się nie nudziły.

Podczas pikniku zostanie przygotowany poczęstunek dla uczestników: owoce, ciasta i ciasteczka, butelkowane napoje i woda. Na terenie przyległym lodowisku dodatkowo zorganizowany będzie grill, na których rodzice będą mogli przyrządzać przyniesione przez siebie produkty.

Zadanie ma promować zdrowy tryb życia poprzez rekreacyjne uprawnianie sportu przez dzieci. https://bo.slaskie.pl

 

 

Zarezerwuj

Wyślij nam wiadomość

Lodowisko Jastor
44-335 Jastrzębie-Zdrój, Aleja Jana Pawła II 6 A

+48 880 924 951, 516 124 560

biuro@laszkahawks.pl