Laszkiewicz CUP

I Międzynarodowy Turniej Minihokeja Laszkiewicz Cup
9 - 10 listopada 2019

Transmisja Live, dzień 1- zobacz

Transmisja Live, dzień 2- zobacz

Galeria zdjęć z I Międzynarodowego Turnieju Minihokeja Laszkiewicz Cup 2019 - zobacz

Uwaga:
W związku z zapytaniami i prosbami drużyn uczestniczących w turnieju,  organizator postanowił, że drużyny mogą składać się z max 16 zawodników z pola. Tym samym dopuszczamy grę na 4 formacje.

W związku z tym w regulaminie naniesiono zmiany w pkt. 5, 12 i 13.
Ponadto skorygowano pkt. 29 regulaminu, który dotyczy ubezpieczenia.

TABELA - ROCZNIK 2010

Lp. Drużyna - Grupa A M PKT BR SB
1. HC Byci Karvina 5 15 32:3 +29
2. MMKS Podhale Nowy Targ 5 12 31:14 +17
3. RTH Zryw Ruda Śląska 5 6 15:16 -1
4. Laszka Hawks 5 6 23:23 0
5. MUKS Naprzód Janów 5 6 20:25 -5
6. UKH Unia Oświęcim 5 0 8:48 -40

 

 Mała tabela trzech drużyn, które zdobyły po 6 punków.

Lp. Drużyna - Grupa A M PKT BR SB
1. RTH Zryw Ruda Śląska 2 3 8:6 +2
2. Laszka Hawks 2 3 9:8 +1
3. MUKS Naprzód Janów 2 3 4:7 -3
 
Lp. Drużyna - Grupa B M PKT BR SB
1. MOSM Tychy 4 12 25:8 +17
2. UKS KTH Krynica Zdrój 4 9 22:9 +12
3. JKH GKS Jastrzębie 4 6 15:16 -1
4. SK Prostejov 1913 4 3 9:21 -12
5. MUKS Orlik Opole 4 0 6:23 -17
6. ......................... 0 0 0 0


TABELA - ROCZNIK 2011

Lp. Drużyna - Grupa A M PKT BR SB
1. HC Chrudim 4 12 36:3 +33
2. UKS Zagłębie Sosnowiec 4 9 24:5 +19
3. MUKS Naprzód Janów 4 6 11:14 -3
4. MMKS Podhale Nowy Targ 4 3 3:15 -12
5. JKH GKS Jastrzębie 4 0 2:39 -37
 
Lp. Drużyna - Grupa B M PKT BR SB
1. AH Legia Warszawa 4 12 32:4 +28
2. Polskie Centrum HL 4 9 21:14 +7
3. MOSM Tychy 4 6 10:13 -3
4. HC Byci Karvina 4 1 7:21 -14
5. KH Polonia Bytom 4 1 3:21 -18


HARMONOGRAM TURNIEJU

sobota 9.11.2019 r.

 

Rocznik 2010

Grupa A
2. Laszka Hawks
5. MMKS Podhale Nowy Targ
6. UKH Unia Oświęcim
7. MUKS Naprzód Janów
8. HC Byci Karvina
9. RTH Zryw Ruda Śląska

 

Grupa B
1. JKH GKS Jastrzębie
3. UKS KTH Krynica-Zdrój
4. MUKS Orlik Opole
10. MOSM Tychy
11. SK Prostejov 1913
12. ................................................

 

Rocznik 2011

Grupa A
1. MUKS Naprzód Janów
2. JKH GKS Jastrzębie
4. MMKS Podhale Nowy Targ
5. HC Chrudim
8. UKS Zagłębie Sosnowiec

 

Grupa B
3. Polskie Centrum HL
6. MOSM Tychy
7. AH Legia Warszawa
9. HC Byci Karvina
10. KH Polonia Bytom

                            TAFLA A                                          TAFLA B                                      TAFLA C
GODZ. 12:00

1 JKH GKS Jastrzębie
2 MMKS Podhale Nowy Targ
 
4 UKS Zagłębie Sosnowiec
0 MUKS Naprzód Janów
 
1 MOSM Tychy
0 KH Polonia Bytom


GODZ. 12:25

0 JKH GKS Jastrzębie
14 UKS Zagłębie Sosnowiec
 
1 MMKS Podhale Nowy Targ
8 HC Chrudim
 
5 Polskie Centrum HL
3 HC Byci Karvina


GODZ. 12:50

1 JKH GKS Jastrzębie
9 MUKS Naprzód Janów
 
1 UKS Zagłębie Sosnowiec
5 HC Chrudim
 
0 MOSM Tychy
5 AH Legia Warszawa

 

GODZ. 13:15

0 MMKS Podhale Nowy Targ
5 UKS Zagłębie Sosnowiec
 
1 KH Polonia Bytom
6 Polskie Centrum HL
 
1 HC Byci Karvina
9 AH Legia Warszawa

 

GODZ. 13:40

0 JKH GKS Jastrzębie
14 HC Chrudim
 
4 MOSM Tychy
7 Polskie Centrum HL
 
2 KH Polonia Bytom
2 HC Byci Karvina

 

GODZ. 14:05

0 MMKS Podhale Nowy Targ
1 MUKS Naprzód Janów
 
5 MOSM Tychy
1 HC Byci Karvina
 
0 KH Polonia Bytom
12 AH Legia Warszawa

 

GODZ. 14:30

1 MUKS Naprzód Janów
9 HC Chrudim
 
3 Polskie Centrum HL
6 AH Legia Warszawa
   

 

GODZ. 14:55 - ROLBA

GODZ. 15:20

2 Laszka Hawks
6 MMKS Podhale Nowy Targ
 
14 MUKS Naprzód Janów
3 UKH Unia Oświęcim
 
0 RTH Zryw Ruda Śląska
4 HC Byci Karvina

 

GODZ. 15:45

3 Laszka Hawks
4 MUKS Naprzód Janów
 
5 MMKS Podhale Nowy Targ
0 RTH Zryw Ruda Śląska
 
0 UKH Unia Oświęcim
7 HC Byci Karvina

 

GODZ. 16:10

10 Laszka Hawks
2 UKH Unia Oświęcim
 
1 MMKS Podhale Nowy Targ
8 HC Byci Karvina
 
0 MUKS Naprzód Janów
4 RTH Zryw Ruda Śląska

 

GODZ. 16:35

3 JKH GKS Jastrzębie
6 UKS KTH Krynica-Zdrój
 
8 MOSM Tychy
0 MUKS Orlik Opole
 
0 SK Prostejov 1913
0 .................

 

GODZ. 17:10

2 JKH GKS Jastrzębie
7 MOSM Tychy
 
7 UKS KTH Krynica-Zdrój
1 SK Prostejov 1913
 
0 MUKS Orlik Opole
0 ....................

 

GODZ. 17:25 - ROLBA

GODZ. 17:50

6 Laszka Hawks
4 RTH Zryw Ruda Śląska
 
10 MMKS Podhale Nowy Targ
2 UKH Unia Oświęcim
 
0 MUKS Naprzód Janów
6 HC Byci Karvina

 

GODZ. 18:15

2 Laszka Hawks
7 HC Byci Karvina
 
9 MMKS Podhale Nowy Targ
2 MUKS Naprzód Janów
 
1 UKH Unia Oświęcim
7 RTH Zryw Ruda Śląska

 

GODZ. 18:40

5 JKH GKS Jastrzębie
2 MUKS Orlik Opole
 
0 UKS KTH Krynica-Zdrój
0 ...................
 
7 MOSM Tychy
4 SK Prostejov 1913

 

GODZ. 19:05

5 JKH GKS Jastrzębie
1 SK Prostejov 1913
 
7 UKS KTH Krynica-Zdrój
2 MUKS Orlik Opole
 
0 MOSM Tychy
0 ....................

 

GODZ. 19:30

0 JKH GKS Jastrzębie
0 .................
 
2 UKS KTH Krynica-Zdrój
3 MOSM Tychy
 
2 MUKS Orlik Opole
3 SK Prostejov 1913

 

niedziela 10.11.2019 r.

 

Rocznik 2010

Grupa C 1-6
1. A1 - HC Byci Karvina
2. A2 - Podhale Nowy Targ
3. A3 - Zryw Ruda Śląska
4. B1 - MOSM Tychy
5. B2 - UKS KTH Krynica
6. B3 - JKH GKS Jastrzębie

  

Grupa D 7-11
1. A4 - Laszka Hawks
2. B5 - MUKS Orlik Opole
3. A6 - Unia Oświęcim
4. B6 - ..........
5. A5 - Naprzód Janów
6. B4 - SK Prostejov 1913

 

Rocznik 2011

Grupa A 6-10
1. AB3 - MOSM Tychy
2. A5 - JKH GKS Jastrzębie
3. A4 - MMKS Podhale NT
4. B5 - KH Polonia Bytom
5. B4 - HC Byci Karvina

 

Grupa B 1-5
1. AB3 - Naprzód Janów
2. A1 - HC Chrudim
3. A2 - Zagłębie Sosnowiec

4. B2 - Polskie Centrum HL
5. B1 - AH Legia Warszawa

 

 

GODZ. 8:00

11 AB3 - MOSM Tychy
1 A5 - JKH GKS Jastrzębie
 
1 A4 - MMKS Podhale Nowy Targ
3 B5 - KH Polonia Bytom
 
0 AB3 - MUKS Naprzód Janów
2 A2 - UKS Zagłębie Sosnowiec

 

GODZ. 8:25

5 AB3 - MOSM Tychy
0 A4 - MMKS Podhale Nowy Targ
 
0 A5 - JKH GKS Jastrzębie
7 B4 - HC Byci Karvina
 
3 A1 - HC Chrudim
3 B2 - Polskie Centrum HL

 

GODZ. 8:50

4 AB3 - MOSM Tychy
2 B5 - KH Polonia Bytom
 
2 A4 - MMKS Podhale Nowy Targ
3 B4 - HC Byci Karvina
 
2 AB3 - MUKS Naprzód Janów
13 B1 - AH Legia Warszawa

 

GODZ. 9:15

0 A5 - JKH GKS Jastrzębie
5 A4 - MMKS Podhale Nowy Targ
 
4 A2 - UKS Zagłębie Sosnowiec
2 A1 - HC Chrudim
 
7 B2 - Polskie Centrum HL
4 B1 - AH Legia Warszawa

 

GODZ. 9.40

7 AB3 - MOSM Tychy
3 B4 - HC Byci Karvina
 
2 AB3 - MUKS Naprzód Janów
3 A1 - HC Chrudim
 
3 A2 - UKS Zagłębie Sosnowiec
4 B2 - Polskie Centrum HL

 

GODZ. 10:05 - ROLBA

GODZ. 10:30

0 A5 - JKH GKS Jastrzębie
5 B5 - KH Polonia Bytom
 
2 AB3 - MUKS Naprzód Janów
5 B2 - Polskie Centrum HL
 
2 A2 - UKS Zagłębie Sosnowiec
8 B1 - AH Legia Warszawa

 

GODZ. 10:55

2 B5 - KH Polonia Bytom
3 B4 - HC Byci Karvina
 
1 A1 - HC Chrudim
1 B1 - AH Legia Warszawa
   

 

GODZ. 11:40 - ZAKOŃCZENIE 2011 (hol główny lodowiska Grupa 6-10)

GODZ. 12:00 - ZAKOŃCZENIE 2011 (hol główny lodowiska Grupa 1-5)

TABELA KOŃCOWA - ROCZNIK 2011

Lp. Drużyna - Grupa 1-5
M PKT BR SB
1.  Polskie Centrum HL
4 10
19:12
+7
2.  AH Legia Warszawa 4  7 26:12
+14
3.  UKS Zagłebie Sosnowiec
4  6  11:14  -3
4.  HC Chrudim
4 5
 9:10  -1
5.  MUKS Naprzód Janów
4  0 6:23
-17
 
Lp. Drużyna - Grupa 6-10
M PKT BR SB
6.  MOSM Tychy 4  12  27:6 +21
7.  HC Byci Karvina
4  9 16:11
 +5
8.  KH Bytom
4 6
 12:8  +4
9.  MMKS Podhale Nowy Targ
4  3 8:11
 -3
10.  JKH GKS Jastrzębie
4  0 1:28
-27

 

ROCZNIK 2010

GODZ. 11:20

9 A4 - Laszka Hawks
1 B5 - MUKS Orlik Opole
 
0 A6 - UKH Unia Oświęcim
0 B6 - ........
 
2 A5 - MUKS Naprzód Janów
0 B4 - SK Prostejov 1913

 

GODZ. 11:45

3 A4 - Laszka Hawks
4 A6 - UKH Unia Oświęcim
 
2 B5 - MUKS Orlik Opole
7 A5 - MUKS Naprzód Janów
 
0 B6 - ........
0 B4 - SK Prostejov 1913

 

GODZ. 12:10

0 A4 - Laszka Hawks
0 B6 - ........
 
0 B5 - MUKS Orlik Opole
4 B4 - SK Prostejov 1913
 
1 A6 - UKH Unia Oświęcim
3 A5 - MUKS Naprzód Janów

 

GODZ. 12:35 - ROLBA

GODZ. 13:00

14 A1 - HC Byci Karvina
1 B2 - UKS KTH Krynica-Zdrój
 
8 A3 - RTH Zryw Ruda Śląska
2 B3 - JKH GKS Jastrzębie
 
9 A2 - MMKS Podhale Nowy Targ
3 B1 - MOSM Tychy

 

GODZ. 13:25

3 A1 - HC Byci Karvina
2 A3 - RTH Zryw Ruda Śląska
 
3 B2 - UKS KTH Krynica-Zdrój
4 A2 - MMKS Podhale Nowy Targ
 
1 B3 - JKH GKS Jastrzębie
5 B1 - MOSM Tychy

 

GODZ. 13:50

3 A4 - Laszka Hawks
2 A5 - MUKS Naprzód Janów
 
0 B5 - MUKS Orlik Opole
0 B6 - ........
 
4 A6 - UKH Unia Oświęcim
4 B4 - SK Prostejov 1913

 

GODZ. 14:15

2 A4 - Laszka Hawks
1 B4 -SK Prostejov 1913
 
0 B5 - MUKS Orlik Opole
8 A6 - UKH Unia Oświęcim
 
0 B6 - ........
0 A5 - MUKS Naprzód Janów

 

GODZ. 14:40 - ROLBA

GODZ. 15:05

8 A1 - HC Byci Karvina
2 B3 - JKH GKS Jastrzębie
 
1 B2 - UKS KTH Krynica-Zdrój
0 B1 - MOSM Tychy
 
5 A3 - RTH Zryw Ruda Śląska
2 A2 - MMKS Podhale Nowy Targ

 

GODZ. 15:30

8 A1 - HC Byci Karvina
1 A2 - MMKS Podhale Nowy Targ
 
5 B2 - UKS KTH Krynica-Zdrój
4 B3 - JKH GKS Jastrzębie
 
4 A3 - RTH Zryw Ruda Śląska
1 B1 - MOSM Tychy

 

GODZ. 15:55

7 A1 - HC Byci Karvina
2 B1 - MOSM Tychy
 
4 B2 - UKS KTH Krynica-Zdrój
3 A3 - RTH Zryw Ruda Śląska
 
1 B3 - JKH GKS Jastrzębie
8 A2 - MMKS Podhale Nowy Targ

 

GODZ. 16:50 - ZAKOŃCZENIE 2010 (tafla lodowiska)

TABELA KOŃCOWA - ROCZNIK 2010

Lp. Drużyna - Grupa 1-6
M PKT BR SB
1.  HC Byci Karvina 5  15  41:7 +34
2.  RTH Zryw Ruda Śląska 5  9 22:12 +10
3.  UKS KTH Krynica-Zdrój 5  9 14:25 -11
4.  MMKS Podhale Nowy Targ 5 9 24:20  +4
5.  MOSM tychy 5 3  10:23  -13
6.  JKH GKS Jastrzębie 5  0 10:34  -24

 

Mała tabela trzech drużyn, które zdobyły po 6 punków.

Lp. Drużyna - Grupa 1-6
M PKT BR SB
1. RTH Zryw Ruda Śląska 2 3 8:6 +2
2. UKS KTH Krynica-Zdrój
2 3 7:7 0
3. MMKS Podhale Nowy Targ 2 3 6:8 -2
 
Lp. Drużyna - Grupa 7-11
M PKT BR SB
7.  Laszka Hawks 4 9 17:8 +9
8.  MUKS Naprzód Janów 4  9  14:6  +8
9.  UKH Unia Oświęcim 4  7 17:10  +7
10.  SK Prostejov 1913 4 4 9:8  +1
11.  MUKS Orlik Opole 4  0 3:28 -25

 

 


MATERIAŁY DO POBRANIA:

Regulamin Turnieju ->pobierz

Rozstawienie w grupach -> pobierz

Harmonogram -> pobierz

Noclegi i wyżywienie Jastrzębie-Zdrój i okolice -> pobierz

Zestawienie zespołów->pobierz


Dodatkowe informacje:

Mariusz Bernacki 605 784 040 / Marek Chrabański 880 924 951

Wyślij nam wiadomość

Lodowisko Jastor
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Leśna

+48 880 924 951, 720 958 685

biuro@laszkahawks.pl