Mikołajkowy Laszkiewicz Cup 04.12.2021

 

Zasady i regulamin udziału turnieju

1. Miejsce: Lodowisko JASTOR, Jastrzębie-Zdrój

2. Termin: 04.12.2021 r. , sobota godz. 14.30-19.30

3. Wpisowe: BRAK

4. W turnieju udział wezmą zawodnicy/zawodniczki w kategorii wiekowej 2014 i młodsi oraz  maksymalnie 3 zawodników/zawodniczek z rocznika 2013 o niskim poziomie sportowym.

5.Czas trwania meczu 18 minut

6.Drużyny występują w składzie  max 15 zawodników (3 formacje po 4 zawodników) + 2 bramkarzy, min 12 zawodników + 1 bramkarz

7.Formacje na lodzie składają się z 4 zawodników w polu i bramkarza

8. Mecze rozgrywane są jednocześnie na trzech taflach oznaczonych A, B, C

9. W każdej drużynie formacje są oznaczone czepkami lub oznaczeniami na kasku: 1 formacja – czerwony,  2 formacja – niebieski,  3 formacja – zielony,

10. Zmiany formacji występują na sygnał dźwiękowy po upływie 60 sekund. 

11. Każdy zawodnik otrzyma  poczęstunek. 

12. Przewidziano nagrody indywidualne i drużynowe.

POZOSTAŁE ZAPISY REGULAMINU SĄ  IDENTYCZNE JAK W PRZYPADKU III LASZKIEWICZ CUP

pobierz regulamin

pobierz zestawienie zespołu

harmonogram rozgrywek - pobierz

 

A

1             JKH GKS Jastrzębie

2             KS K-ce Naprzód Janów

3             MOSM Tychy  

4             KS Luce Cieszyn

                 

                B

1             MUKS Orlik Opole

2             KH Polonia Bytom

3             Cracovia Kraków

4             AM GieKSa

 

  2014
  A
1 JKH GKS Jastrzębie
2 KS K-ce Naprzód Janów
3 MOSM Tychy   
4 KS Luce Cieszyn
   
  B
1 MUKS Orlik Opole
2 KH Polonia Bytom
3 Cracovia Kraków
4 AM GieKSa
    A i B 2012       WYNIK           WYNIK          
14.30 1 JKH Jastrzębie - 4 KS Luce Cieszyn   2 KS K-ce Naprzód Janów - 3 MOSM Tychy      1 MUKS Orlik Opole - 4 AM GieKSa
14.55 1 JKH Jastrzębie - 3 MOSM Tychy      1 MUKS Orlik Opole - 2 KH Polonia Bytom   3 Cracovia Kraków - 4 AM GieKSa
15.20 2 KS K-ce Naprzód Janów - 4 KS Luce Cieszyn   1 MUKS Orlik Opole - 3 Cracovia Kraków   2 KH Polonia Bytom - 4 AM GieKSa
15.45 1 JKH Jastrzębie - 2 KS K-ce Naprzód Janów 3 MOSM Tychy    - 4 KS Luce Cieszyn   2 KH Polonia Bytom - 3 Cracovia Kraków
16.10   ROLBA                              
    A i B 2011  -           -           -    
17.05   A1 -   B2     B1 -   A2     A3 -   B4
17.30 o 3 L A1/B2 -   L B1/A2       -         B3 -   A4 
17.55 o 1 W A1/B2 -   W B1/A2   o 7 L A3/B4 -   L A3/B4   o 5 W A3/B4 -   W A3/B4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIE DOTYCZY!!!

 

Ze względu na przyjazd drużyn o różnych godzinach nie planujemy w sobotę oficjalnej ceremonii otwarcia.

W niedzielę około godziny 9.30   wręczenie medali, pucharów i nagród dla rocznika 2012 -miejsca 7-12 hol główny lodowiska

W niedzielę około godziny 11.00   wręczenie medali, pucharów i nagród dla rocznika 2012 -miejsca 1-6 hol główny lodowiska

W niedzielę około godziny 13:00  wręczenie medali, pucharów i nagród dla rocznika 2011- płyta lodowiska


Pamiętajcie o wysłaniu zestawienia drużyny do 04.11.2021. W zestawieniu podajemy imię nazwisko oraz datę urodzenia zawodnika/zawodniczki. Podział na poszczególne formacje oraz numery koszulek, kierownicy dostarczają w dniu meczu przed jego rozpoczęciem.

 

 

 

                                                       DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W TURNIEJU

Rocznik 2011  

GKS TYCHY

LEGIA WARSZAWA

KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW

JKH GKS JASTRZĘBIE

KH POLONIA BYTOM

MUKS ORLIK OPOLE 

Rocznik 2012

GKS TYCHY

LEGIA WARSZAWA

KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW

JKH GKS JASTRZĘBIE

UKS KTH KRYNICA-ZDRÓJ

UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

KS LUCE CIESZYN

MMKS PODHALE NOWY TARG

GKS KATOWICE

KH POLONIA BYTOM

MKS CRACOVIA

BALTIC WOLVES

   

 

 

Transmisji live 06.11.2021

 

Tafla A

Tafla B

Tafla C

Transmisji live 07.11.2021

Tafla A

Tafla B

Tafla C

 

  

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

sobota 6.11.2021 r.

 Mecz trwa 18 min.

Rocznik 2011

Grupa A

JKH Jastrzębie

KH Polonia Bytom

AH Legia Warszawa

MOSM Tychy

KS Katowice Naprzód Janów

MUKS Orlik Opole

  

 

 

Rocznik 2012

Grupa A

JKH Jastrzębie

MKS Cracovia

UKS KTH Krynica

AH GIEKSA Katowice

MOSM TYCHY

KS LUCE Cieszyn

 

Grupa B

KS Katowice Naprzód Janów

KH Polonia Bytom

UKS Zagłębie Sosnowiec

Podhale Nowy Targ

AH Legia Warszawa

Baltic Wolves

 

ROCZNIK 2012 

 

TAFLA A                                                       TAFLA B                                                        TAFLA C
GODZ. 11.30

 6  JKH Jastrzębie
 2  KS Luce Cieszyn
 
 9  MKS Cracovia
 1  MOSM Tychy
 
 2  UKS KTH Krynica
 3  AH Gieksa Katowice

 

GODZ. 11.55

 1  JKH Jastrzębie
 11  MKS Cracovia
 
 1  UKS KTH Krynica
 6  MOSM Tychy
 
 4  AH Gieksa Katowice
 1  KS Luce Cieszyn

 


GODZ. 12.20

 2  JKH Jastrzębie
 8  UKS KTH Krynica
 
 15  MKS Cracovia
 3  KS Luce Cieszyn
 
 6  AH Gieksa Katowice
 1  MOSM Tychy

 

GODZ. 12.45 ROLBA

GODZ. 13.10

 2  KS Katowice Naprzód Janów
 3  Baltic Wolves
 
 1  KH Polonia Bytom
 11  AH Legia Warszawa
 
 1  UKS Zagłębie Sosnowiec
 1  Podhale Nowy Targ

 GODZ. 13.35

 6  KS Katowice Naprzód Janów
 2  KH Polonia Bytom
 
 5  UKS Zagłębie Sosnowiec
 2  AH Legia Warszawa
 
 1  Podhale Nowy Targ
 8  Baltic Wolves

GODZ. 14.00

 6  KS Katowice Naprzód Janów
 4  UKS Zagłębie Sosnowiec
 
0
 KH Polonia Bytom
 14  Baltic Wolves
 
 2  Podhale Nowy Targ
 9  AH Legia Warszawa

 

GODZ. 14.25 ROLBA

GODZ. 14.50

 2  JKH Jastrzębie
 15  AH Gieksa Katowice
 
 6  MKS Cracovia
 1  UKS KTH Krynica
 
 5  MOSM Tychy
 4  KS Luce Cieszyn

GODZ. 15.15

 6  JKH Jastrzębie
 6  MOSM Tychy
 
 8  MKS Cracovia
 2  AH Gieksa Katowice
 
 3  UKS KTH Krynica
 1  KS Luce Cieszyn

GODZ. 15.40

 4  KS Katowice Naprzód Janów
 1  Podhale Nowy Targ
 
 3  KH Polonia Bytom
 7  UKS Zagłębie Sosnowiec
 
 2  AH Legia Warszawa
 10  Baltic Wolves

GODZ. 16.05

 10  KS Katowice Naprzód Janów
 1  AH Legia Warszawa
 
 2  KH Polonia Bytom
 9  Podhale Nowy Targ
 
 3  UKS Zagłębie Sosnowiec
 5  Baltic Wolves

 

TABELA - ROCZNIK 2012

Lp. Drużyna - Grupa A M PKT BR SB
1.  MKS Cracovia  5 15
49
8
2.  AH Gieksa Katowice  5 12 30
14
3.  MOSM Tychy
 5  7  19  26
4.  UKS KTH Krynica
 5  6  15  18
5.  JKH Jastrzębie
 5  4  17  42
6.  KS Luce Cieszyn
 5  0  11  33
 
Lp. Drużyna - Grupa B M PKT BR SB
1.  Baltic Wolves 5
15
40
8
2.  KS Katowice Naprzód Janów
 5  12  28  11
3.  UKS Zagłębie Sosnowiec  5  7  20  17
4.  AH Legia Warszawa
 5  6  25  28
5.  Podhale Nowy Targ  5  4 14  24
6.  KH Polonia Bytom  5  0  8 47

 

 

ROCZNIK 2011

 

GODZ. 16.30 ROLBA

GODZ. 16.55

 4  JKH Jastrzębie
 2  MUKS Orlik Opole
 
 5  KH Polonia Bytom
 2  KS Katowice Naprzód Janów
 
 7  AH Legia Warszawa
 1  MOSM Tychy

 

GODZ.17.20

 8  JKH Jastrzębie
 5  KH Polonia Bytom
 
 8  AH Legia Warszawa
 2  KS Katowice Naprzód Janów
 
 5  MOSM Tychy
 4  MUKS Orlik Opole

 

GODZ. 17.55

 7  JKH Jastrzębie
 13   AH Legia Warszawa
 
 8  KH Polonia Bytom
 6  MUKS Orlik Opole
 
 6  MOSM Tychy
 5  KS Katowice Naprzód Janów

 

GODZ. 18.20 ROLBA

GODZ. 18.45

 5  JKH Jastrzębie
 6  MOSM Tychy
 
 1  KH Polonia Bytom
 16  AH Legia Warszawa
 
 3   KS Katowice Naprzód Janów
 5  MUKS Orlik Opole

 

 GODZ. 19.10

 4  JKH Jastrzębie
 3 KS Katowice Naprzód Janów
 
 8  KH Polonia Bytom
 2  MOSM Tychy
 
 9   AH Legia Warszawa
 4  MUKS Orlik Opole

 

TABELA - ROCZNIK 2011

Lp. Drużyna - Grupa A M PKT BR SB
1.  AH Legia Warszawa  5  15 53
15
2.  KH Polonia Bytom  5  9 27
34
3.  JKH Jastrzębie  5  9 28
29
4.  MOSM Tychy  5  9  20 29
5.  MUKS Orlik Opole  5  3  21 29
6.  KS Katowice Naprzód Janów  5  0  15  28
   

 

Lp. Drużyna - Grupa A MAŁA TABELA
M PKT BR SB
1.  KH Polonia Bytom  2  3 13
10
2.  JKH Jastrzębie  2  3 13
11
3.  MOSM Tychy  2  3  8 13
niedziela 7.11.2021 r.

 

 

Rocznik 2011

Rocznik 2012

1 grupa składająca się z 6 zespołów. Gra w systemie każdy z każdym.

Drużyny z 1,2,3 miejsca graja w grupie mocniejszej 1-3 w systemie każdy z kazdym.

Drużyny z 4,5,6 miejsca graja w grupie słabszej 4-6 w systemie każdy z kazdym.

2 grupy po 6 zespołów. Gra w systemie każdy z każdym.

Drużyny z 1,2,3 miejsca graja w grupie 1-6 (2 wyniki zaliczamy z grupy eliminacyjnej)

Drużyny z 4,5,6 miejsca graja w grupie 7-12 (2 wyniki zaliczamy z grupy eliminacyjnej)

 

 Mecz trwa 18 min.

Rocznik 2011

 A1 - AH Legia Warszawa
 A2 - KH Polonia Bytom
 A3 - JKH Jastrzębie
 A4 - MOSM Tychy
 A5 - MUKS Orlik Opole
 A6 - KS Katowice Naprzód Janów

 

 

 

Rocznik 2012

 A1 - MKS Cracoviaw
 A2 - AM Gieksa Katowice
 A3 - MOSM Tychy

 B1 - Baltic Wolves
 B2 - KS K-ce Naprzód Janów
 B3 - UKS Zagłębie Sosnowiec

 

 A4 - UKS KTH Krynica
 A5 - JKH Jastrzębie
 A6 - KS Luce Cieszyn

 B4 - AH Legia Warszawa
 B5 - Podhale Nowy Targ
 B6 - KH Polonia Bytom

 

 

GODZ. 8.00

 0 A4 - UKS KTH Krynica
 4 B6 -  KH Polonia Bytom
 
 3 A5 - JKH Jastrzębie
 14 B4 - AH Legia Warszawa
 
 1 A6 - KS Luce Cieszyn
 4 B5 - Podhale Nowy Targ

 

GODZ. 8.25

 1 A4 - UKS KTH Krynica
 1 B5 - Podhale Nowy Targ
 
 4 A5 -JKH Jastrzębie
 4 B6 - KH Polonia Bytom
 
 1 A6 - KS Luce Cieszyn
 11 B4 - AH Legia Warszawa

 

GODZ. 8.50

 3 A4 - UKS KTH Krynica
 8 B4 - AH Legia Warszawa
 
 2 A5 - JKH Jastrzębie
 11 B5 - Podhale Nowy Targ
 
 2 A6 -  KS Luce Cieszyn
 9 B6 - KH Polonia Bytom

 

 ROZDANIE NAGRÓD DLA ROCZNIKA 2012 MIEJSCA 7-12 OKOŁO GODZ. 9.30 HOL GŁÓWNY

GODZ. 9.15 ROLBA

GODZ. 9.40

 1 A1 - MKS Cracovia
 5 B3 - UKS Zagłębie Sosnowiec
 
 2 A2 - AM Gieksa Katowice
 9 B1 - Baltic Wolves
 
 2 A3 - MOSM Tychy
 9 B2 - KS Katowice Naprzód Janów

 GODZ. 10.05

 5 A1 - MKS Cracovia
 5 B2 - KS Katowice Naprzód Janów
 
 2 A2 - AM Gieksa Katowice
 7 B3 -UKS Zagłębie Sosnowiec
 
 0 A3 - MOSM Tychy
 9 B1 - Baltic Wolves

GODZ. 10.30

 4 A1 - MKS Cracovia
 11 B1 - Baltic Wolves
 
 0 A2 - AM Gieksa Katowice
 1 B2 -KS Katowice Naprzód Janów
 
 2 A3 - MOSM Tychy
 5 B3 - UKS Zagłębie Sosnowiec

 ROZDANIE NAGRÓD DLA ROCZNIKA 2012 MIEJSCA 1-6 OKOŁO GODZ. 11.00 HOL GŁÓWNY

TABELA - ROCZNIK 2012

Lp. Drużyna             
M    
PKT BR SB
1.  Baltic Wolves 5  15 37 11
2.  KS Katowice Naprzód Janów
5
10
23
14
3.  UKS Zagłębie Sosnowiec
5 9 24 16
4.  MKS Cracovia
5 7
27 24
5.  AM Gieksa Katowice
5 3 12  26
6.  MOSM Tychy 5 0
6
 38
           
7.  AH Legia Warszawa
5 15 53 10
8.  Podhale Nowy Targ
5 10
27
15
9.  KH Polonia Bytom
5 7 20  26
10.  UKS KTH Krynica 5
7
15
16
11.  JKH Jastrzębie
5 4 17 39
12.  KS Luce Cieszyn
5 0
7
33
   


Najlepszy bramkarz - Krystian Krzak (UKS Zagłębie Sosnowiec)

Najlepszy zawodnik - Gusthus Briedis (Baltic Wolves)

Najlepsy strzelec - Bartek Kapica (MKS Cracovia)

 

 

GODZ. 10.55 ROLBA


ROCZNIK 2011

GODZ.11.20

 13 A1 - AH Legia Warszawa
 3 A3 - JKH Jastrzębie
 
 6 A4 - MOSM Tychy
 0 A6 - KS Katowice Naprzód Janów
   

 

GODZ.11.45

 2 A2 - KH Polonia Bytom
 2 A3 - JKH Jastrzębie
 
 5 A5 - MUKS Orlik Opole
 2 A6 - KS Katowice Naprzód Janów
   

 

GODZ. 12.20

 13 A1 - AH Legia Warszawa
 2 A2 - KH Polonia Bytom
 
 3 A4 - MOSM Tychy
 7 A5 - MUKS Orlik Opole
   

 

 ROZDANIE NAGRÓD DLA ROCZNIKA 2011 OKOŁO GODZ. 13.00 TAFLA LODOWISKA

TABELA - ROCZNIK 2011

Lp. Drużyna - Grupa A
M PKT BR SB
1.  AH Legia Warszawa  2  6  26  5
2.  JKH Jastrzębie  2  1 5 15
3.  KH Polonia Bytom  2  1  4 15
           
4.  MUKS Orlik Opole  2  6 12 5
5.  MOSM Tychy  2  3  9 7
6.  KS Katowice Naprzód Janów  2  0  2 11
   


Najlepszy bramkarz -Laura Nowak (KH Polonia Bytom)

Najlepszy zawodnik - Dawid Nowak (JKH Jastrzębie)

Najlepsy strzelec - Marcel Stępień (AH Legia Warszawa)

 


Drodzy Państwo turniej odbędzie się zgodnie zgodnie z wytycznymi Men, GIS i MZ. Będziemy korzystać z szatni na lodowisku Jastor oraz Hali Widowiskowo-Sportowej, oddalonej 20 metrów od lodowiska. Każda z drużyn otrzyma 5 identyfikatorów: Trener, Kierownik oraz trzy osoby Obsługa, którymi będą rodzice pomagający uczestnikom w przygotowaniach do udziału w rozgrywkach. Jednocześnie przypominamy, iż zgodnie z regulaminem na tafli i w jej obrębie mogą przebywać jedynie Trener i Kierownik drużyny rozgrywającej mecz.

Przypominamy również o dopełnieniu formalności związanych z udziałem w turnieju.

Drodzy Państwo prosimy o wyrozumiałość. Wszyscy chcemy, aby nasze pociechy bezpiecznie mogły nadal uprawiać tą wspaniałą dyscyplinę, która przynosi im tyle radości, szczególnie przy współzawodnictwie sportowym. Dostosujmy się do narzuconych wymagań, a turniej przebiegnie bez zakłóceń.

Jednocześnie informujemy, iż z przebiegu całego turnieju będzie prowadzona transmisja na żywo w internecie.

Link do wydarzenia zostanie podany w godzinach porannych w dniu turnieju.

Wszelki infomacje poniżej.

 

III Międzynarodowy Turniej Minihokeja na Lodzie pod nawą LASZKIEWICZ CUP. Nasz sławny hokeista, jeden z najlepszych polskich zawodników i wieloletni reprezentant kraju w hokeju na lodzie, po zakończeniu kariery sportowej postanowił pozostać w naszym mieście i przekazywać swoje umiejętności i tajniki tej dyscypliny młodym hokeistom. Zadanie ma promować zdrowy tryb życia poprzez rekreacyjne uprawnianie sportu przez dzieci. Nasza fundacja będzie organizatorem  turnieju hokejowego w dwóch różnych kategoriach wiekowych.

 

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie poniżej, w Regulaminie III Laszkiewicz CUP.

 

Termin zawodów: 6 i 7.11.2021

6 listopada w godzinach 11:00 do 19:00

7 listopada w godzinach 08:00 do 13:00

Około godziny 11:00  wręczenie medali, pucharów i nagród dla rocznika 2021 - hol główny lodowiska

Około godziny 13:00  wręczenie medali, pucharów i nagród dla rocznika 2021- płyta lodowiska

 

Uczestnicy: 17 drużyn w 2 kategoriach wiekowych. Grupa pierwsza rocznik 2011 i młodsi, grupa II rocznik 2012 i młodsi.

 

Drużyny:
zespoły składające się z min. 9 zawodników + bramkarz w roczniku 2011 i młodsi

zespoły składające się z min. 12 zawodników + bramkarz w roczniku 2012 i młodsi

 

Rozgrywki: System każdy z każdym.

 

Miejsce realizacji zadania: Lodowisko „Jastor” w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Aktualny Regulamin III Laszkiewicz CUP

Noclegi i wyżywienie w okolicy lodowiska

Zestawienie drużyny

Wyślij nam wiadomość

Lodowisko Jastor
44-335 Jastrzębie-Zdrój, Aleja Jana Pawła II 6 A

+48 880 924 951, 516 124 560

biuro@laszkahawks.pl