O nas

Akademia Hokejowa Leszka Laszkiewicza

Nowy pomysł „Profesora” na budowę polskiego hokeja!

Akademia hokeja LL#81 to nowy pomysł Leszka Laszkiewicza na budowę od podstaw nowej szkoły hokejowej dla młodych adeptów hokeja. „Profesor” to człowiek, którego nikomu w świecie hokejowym nie trzeba przedstawiać. Projekt przez niego stworzony zakłada stworzenie systemu pracy od podstaw, przy zastosowaniu i połączeniu nowoczesnych myśli szkoleniowych różnych szkół zagranicznych z własnym doświadczeniem. Całość oparta jest o współpracę z Jastrzębskim Klubem Hokejowym, który w poprzednim roku obchodził 65- lecie istnienia. W tym miejscu pragniemy podziękować Zarządowi JKH GKS Jastrzębie za chęć woli współpracy na rzecz budowy polskiego hokeja.

Połączenie doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów pod okiem znanego zagranicznego szkoleniowca - Andrei Prima oraz koordynującego całość Leszka Laszkiewicza pozwoli na wszechstronny rozwój zawodnika - rozpoczynając od treningu mentalnego, motorycznego i koordynacyjnego, poprzez nacisk na Power Skating, technikę kija i trening kondycyjny. Zawodnik będzie miał okazję poznać techniki samodoskonalenia oraz tajniki psychologii sportu podczas zajęć w salce kinowej, gdzie odbywać się będą analizy treningów. Młodzież zyska także możliwość zapoznania się z podstawami przeprowadzania wywiadów i zachowania się podczas konferencji prasowych.

Stworzony program zakłada wykorzystanie praktycznie całego czasu uczestnika obozu, który nawet podczas wypoczynku będzie nabywał wiedzę w trakcie zaplanowanych gier i zabaw (czasami nie będąc nawet tego świadomym). Zastosowane techniki oraz przeprowadzone zajęcia pozwolą przygotować zawodników do sezonu w swoich macierzystych klubach oraz planowanych zgrupowaniach i turniejach wyjazdowych, w których wezmą udział najlepsi zawodnicy Akademii Hokejowej, wybrani podczas specjalnych campów.

Całościowy program wraz z cyklami campów opracowany został przy udziale trenerów Jastrzębskiego Klubu Hokejowego, na co dzień pracujących z młodzieżą. Trenerzy, którzy już nie raz organizowali obozy dla jastrzębskich graczy pragną wspomóc swoim doświadczeniem uczestników z całego kraju. Program w połączeniu z zagraniczną myślą szkoleniową zatwierdzony i koordynowany przez Leszka Laszkiewicza.

Dodatkowo kwestie organizacyjne zostały zweryfikowane przez Tomasza Czułyta - absolwenta Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania w Katowicach oraz Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego . Tomasz Czułyt to wieloletni pracownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zajmujący się organizacją imprez sportowych, promocją i reklamą.

Jastrzębska szkoła hokeja od kilkunastu lat „wypuszcza” w świat zawodników, którzy stanowią trzon czołowych klubów Polskiej Hokej Ligi oraz reprezentacji Polski (zarówno seniorskiej, jak i młodszych). Od kilku dobrych lat nasza młodzież należy do krajowej czołówki, poczynając od grup naborowych, a kończąc na juniorach, którzy rok w rok odnoszą znakomite sukcesy. Praca naszych trenerów, od lat szkolących utalentowaną młodzież, w połączeniu z zagraniczną myślą szkoleniową i doświadczeniem „Profesora” pozwoli otworzyć nowe horyzonty dla młodych adeptów sztuki hokejowej.

Dodatkowo dla wszystkich uczestników zorganizowana zostanie wyjazdowa niespodzianka, pozwalająca na relaks i aktywny wypoczynek. Czekają na Was także nagrody i stroje sportowe ufundowane przez głównego sponsora SPORT Rebel - głównego przedstawiciela firmy Bauer na Polskę.

Korzystamy z wybornej bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju. Każdy obiekt, włączając hotel, basen, saunę, tężnie solankowe, halę, boiska, kąpielisko, OWN - oddalony jest o mniej niż dziesięć minut spacerem od lodowiska. Wszystko skumulowane jest w centrum miasta.

 

 

Spacer internetowy po obiektach.

 

Dostępna baza hotelowa jest jedną z najwyżej ocenianych w regionie. Korzystają z niej nie tylko zawodowi sportowcy (siatkarze i piłkarze), ale także wszyscy dostojni goście odwiedzający nasze miasto, nie wyłączając najwyższych władz państwowych. Możliwy jest również nocleg w internacie przy Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego.

Wierzymy, że wraz z Wami możemy doprowadzić do podniesienia umiejętności naszych hokeistów.

Połączenie powyższych elementów w jedną całość wraz z cyklem przygotowanych campów pozwoli na osiągnięcie sukcesu w sporcie oraz odpowiednie przygotowanie zawodników do wyzwań, jakie niebawem postawi przed nimi życie.

Wyślij nam wiadomość

Lodowisko Jastor
44-335 Jastrzębie-Zdrój, Aleja Jana Pawła II 6 A

+48 880 924 951, 516 124 560

biuro@laszkahawks.pl